BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sveiki, pradedam!

Sveiki mielieji. Aš esu buitinės technikos ir ne tik ExPERTAS. Nusimanau šioje srityje daug, kas yra gerai ir kas yra teisinga.

Mane užkniso prekybininkų dažnai pardavinėjamos “katės maiše”, kai senas daiktas parduodamas kaip naujas už naujo kainą, žiurint pirkėjui tiesiai į akis ir meluojant, kad štai jis įsigyja geriausią daiktą už geriausią kainą. Todėl šiame savo bloge aš stengsiuosi demaskuoti tokius prekybininkų “fokusus” ir Jūs gerbiamieji apie tai įspėsiu.

Na, kad nebūtų visai “juodas” mano blog'as kartais parašysiu ir apie kokią (kartais, labai retai, bet pasitaiko) tikrai vertą dėmėsio prekybininkų pasiūlymą (dažniausiai tokie pasiūlymai pareina gamintojų iniciatyva).

Taigi, bičiuliai, prenumeruokit mano RSS nes bus ką skaityti! Iki greito!

EXPERTAS

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. thank you for sharing – Gulvafslibning | Kurt Gulvmand with us, I think – Gulvafslibning | Kurt Gulvmand really stands out : D.

  2. I like what you guys are up also. Such clever work and reporting! Keep up the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my website :)

Rašyti komentarą